Przypadki mobbingu i dyskryminacji | Saystop

Autor wpisu

saystop

Data

lut 16, 2022

Fundacja #SayStop powstała w odpowiedzi na brak systemowej pomocy w służbach mundurowych, dla osób doświadczających mobbingu, molestownia seksualnego, nierównego traktowania oraz dyskryminacji, które wymierzone są głównie w służące i zatrudnione tam kobiety – dlatego pamiętajcie, że nikt z Was nie jest sam w tej walce!

Specjalnie dla Was stworzyliśmy zakładkę „Przypadki mobbingu i dyskryminacji”. Znajdziecie tam nie tylko Wasze historie związane z mobbingiem i molestowaniem, ale również porady psychologiczne i prawne. Będziemy zamieszczać prawdziwe wydarzenia i sytuacje, które się Wam przytrafiły oraz prowadzić otwartą dyskusję na dany temat, dzięki możliwości dołączenia do dyskusji pod każdym wpisem.

          Chcesz poznać realne oblicza dyskryminacji i osobowość Mobbera?

          A może potrzebujesz wsparcia psychologicznego i prawnego?

Zapraszamy do nowej zakładki: PRZYPADKI MOBBINGU I DYSKRYMINACJI!

Katarzyna Zbos 1_SayStop

Katarzyna Zboś

Prawnik – mediator

Dyplomowany prawnik i mediator wpisany na listę stałych mediatorów sądowych. Zajmuje się rozwiązywaniem sporów cywilnych i konfliktów partnerskich za pomocą szeroko pojętych środków prawnych. Wieloletni pracownik Ministerstwa Obrony Narodowej. Prowadzi mediacje sądowe i pozasądowe. Autorka bloga prawniczego dotyczącego metod rozwiązywania konfliktów.

Podobne posty

Jest raport o mobbingu w służbach mundurowych. „To ogromny wstyd dla państwa”
Jest raport o mobbingu w służbach mundurowych. „To ogromny wstyd dla państwa”

Molestowanie w służbach mundurowych to nadal temat tabu. Mobbing jest podważany przez przełożonych, bo wojska nie obowiązuje Kodeks pracy. Tego typu sprawy w zhierarchizowanych formacjach rzadko wypływają na światło dzienne. Służby, choć starają się ukrywać i tuszować te zjawiska, nie są jednak od nich wolne. W Polsce powstał właśnie pierwszy obszerny raport na ten temat, przygotowany przez byłe żołnierki i policjantki z fundacji #SayStop.