Przypadki mobbingu i dyskryminacji | Saystop

Autor wpisu

Katarzyna Zboś

Data

lut 16, 2022

Fundacja #SayStop powstała w odpowiedzi na brak systemowej pomocy w służbach mundurowych, dla osób doświadczających mobbingu, molestownia seksualnego, nierównego traktowania oraz dyskryminacji, które wymierzone są głównie w służące i zatrudnione tam kobiety – dlatego pamiętajcie, że nikt z Was nie jest sam w tej walce!

Specjalnie dla Was stworzyliśmy zakładkę „Przypadki mobbingu i dyskryminacji”. Znajdziecie tam nie tylko Wasze historie związane z mobbingiem i molestowaniem, ale również porady psychologiczne i prawne. Będziemy zamieszczać prawdziwe wydarzenia i sytuacje, które się Wam przytrafiły oraz prowadzić otwartą dyskusję na dany temat, dzięki możliwości dołączenia do dyskusji pod każdym wpisem.

          Chcesz poznać realne oblicza dyskryminacji i osobowość Mobbera?

          A może potrzebujesz wsparcia psychologicznego i prawnego?

Zapraszamy do nowej zakładki: PRZYPADKI MOBBINGU I DYSKRYMINACJI!

Katarzyna Zbos 1_SayStop

Katarzyna Zboś

Prawnik – mediator

Dyplomowany prawnik i mediator wpisany na listę stałych mediatorów sądowych. Zajmuje się rozwiązywaniem sporów cywilnych i konfliktów partnerskich za pomocą szeroko pojętych środków prawnych. Wieloletni pracownik Ministerstwa Obrony Narodowej. Prowadzi mediacje sądowe i pozasądowe. Autorka bloga prawniczego dotyczącego metod rozwiązywania konfliktów.

Podobne posty

Molestowanie seksualne w miejscu pracy czy na uczelni. Gdzie szukać pomocy? | Saystop
Molestowanie seksualne w miejscu pracy czy na uczelni. Gdzie szukać pomocy? | Saystop

Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego rusza z pomocą dla osób doświadczających molestowania seksualnego w miejscu pracy czy na studiach. Molestowanie to problem, o którym wiele kobiet wstydzi się mówić, nie wiedzą, gdzie szukać wsparcia. Teraz – uruchamiana jest specjalna infolinia dla takich osób. O tym, że problem jest duży – wie dobrze również Katarzyna Kozłowska, prezeska Fundacji SayStop (mobbing i molestowanie w służbach mundurowych)