Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Kim jesteśmy?

Joanna Jałocha & Katarzyna Kozłowska

Jesteśmy byłymi żołnierkami, policjantkami i chcemy jeszcze raz zawalczyć w słusznej i ważnej sprawie, tym razem o kobiety i ich pozycję w służbach mundurowych. Jest nam łatwiej, bo nie mamy już przełożonych i nie wykonujemy niczyich rozkazów!

Joanna i Katarzyna_SayStop
P1000329_SayStop

KATARZYNA KOZŁOWSKA
Prezeska Fundacji #SayStop

Była policjantka, żołnierka, aktywistka i wojowniczka. Jedna z niewielu kobiet, która ukończyła kurs podstawowy w Jednostce Wojskowej GROM. W tej elitarnej formacji przesłużyła 18 lat. Weteranka wojny w Iraku.
Zawsze na pierwszej linii.
Joanna Jalocha old_SayStop

JOANNA JAŁOCHA
Zastępczyni Prezeski Zarządu Fundacji #SayStop, prawniczka

Była policjantka pionu kryminalnego w Zespole do Walki z Handlem Ludźmi w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Żołnierka Wojska Polskiego. Dotknięta systemowym niszczeniem jednostki po zgłoszeniu nieprawidłowości w wojsku.
Joanna Kwapisz 2021_SayStop

Joanna Kwapisz
Członkini Zarządu Fundacji #SayStop

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.
Przez kilka lat pracowniczka cywilna Jednostki Wojskowej GROM. Feministka, działaczka na rzecz praw zwierząt. Namiętnie przygarnia bezpańskie zwierzęta. Uwielbia podróżować, najbardziej ze swoimi dziećmi.

Poznaj osoby wspierające nas!