Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Podcast –  Katarzyna Jędrasiak – Rogóż

W dziewiątym odcinku naszego podcastu o psychologicznych aspektach dyskryminacji w służbach mundurowych porozmawiamy z Katarzyną Jędrasiak – Rogóż.
Nasza gościni to psychoterapeutka pracująca z osobami borykającymi się z doświadczeniem traumatycznych wydarzeń, z pacjentami z syndromem ofiary, syndromami DDA i DDD , zaburzeniami lękowymi i emocjonalnymi, a także osobami w kryzysie zawodowym.
„Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny”
Zapraszamy Was do audycji.

Rozmawia Szymon Glonek.

Podcast w ramach realizowanego projektu “STOP dyskryminacji w służbach mundurowych”. Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.