Podcast – Karolina Rogalska

W dwunastym odcinku naszego podcastu powracamy do psychologicznych aspektów dyskryminacji w służbach mundurowych i rozmawiamy o nieocenionej roli profesjonalnego wsparcia w wychodzeniu z opresyjnych okoliczności. 
Gościnią audycji jest współpracująca z Fundacją #SayStop od samego początku istnienia organizacji psycholożka, Karolina Rogalska. Doświadczona w pracy z kobietami dotkniętymi kryzysem psychicznym, zajmująca się edukacją psychologiczną gościni Szymona Glonka opowie o tym, jakie motywy kierowały jej decyzją o zaangażowaniu swojego czasu i zasobów w #SayStop, jaki jest profil zgłaszających się do niej osób i co jest najważniejsze w organizowaniu profesjonalnego wsparcia podopiecznym. Jak i gdzie szukać pomocy w sytuacji kryzysowej? Jak wygląda pomoc Fundacji? Zapraszamy!

Rozmawia Szymon Glonek.

Podcast w ramach realizowanego projektu “STOP dyskryminacji w służbach mundurowych”. Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.