Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Podcast – Karolina Rogalska

W dwunastym odcinku naszego podcastu powracamy do psychologicznych aspektów dyskryminacji w służbach mundurowych i rozmawiamy o nieocenionej roli profesjonalnego wsparcia w wychodzeniu z opresyjnych okoliczności. 
Gościnią audycji jest współpracująca z Fundacją #SayStop od samego początku istnienia organizacji psycholożka, Karolina Rogalska. Doświadczona w pracy z kobietami dotkniętymi kryzysem psychicznym, zajmująca się edukacją psychologiczną gościni Szymona Glonka opowie o tym, jakie motywy kierowały jej decyzją o zaangażowaniu swojego czasu i zasobów w #SayStop, jaki jest profil zgłaszających się do niej osób i co jest najważniejsze w organizowaniu profesjonalnego wsparcia podopiecznym. Jak i gdzie szukać pomocy w sytuacji kryzysowej? Jak wygląda pomoc Fundacji? Zapraszamy!

Rozmawia Szymon Glonek.

Podcast w ramach realizowanego projektu “STOP dyskryminacji w służbach mundurowych”. Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.