Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Grażyna Biskupska

Grażyna Biskupska, Młodszy inspektor policji w stanie spoczynku.

Młodszy inspektor policji w stanie spoczynku. Z wykształcenia bibliotekoznawca. Do 1987 roku pracownik edukacji szczebla podstawowego.
Od 1987 do 2011 roku funkcjonariusz resortu spraw wewnętrznych. Przez 21 lat funkcjonariusz policji, pionu dochodzeniowo-śledczego i kryminalnego.
Współtwórczyni i naczelnik Wydziału do zwalczania Aktów Terroru Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Następnie naczelnik Wydziału do zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.
Od 2007 do 2011 roku przedstawicielka Policji w pracach Stałej Grupy Eksperckiej przy Ministrze Spraw Wewnętrznych do spraw zagrożeń terrorystycznych.
Członek Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas w Warszawie.

Grazyna Biskupska_SayStop