Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Beata Dziergwa

Beata Dziergwa , Instruktor karate

Instruktor karate od 1989r. 3 dan karate shotokan. Brązowa medalistka Pucharu Świata w Saint-Tropez, wicemistrzyni Nakayama Cup, dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy Shotoan w Kata drużynowych kobiet. Multimedalistka Mistrzostw Polski w kata indywidualnych, drużynowych i w kumite. 18 lat służby w jednostce specjalnej GROM. Uczestniczyła w trzech misjach zagranicznych w Iraku i Afganistanie. Ukończyła studia na kierunkach Bezpieczeństwa Narodowego i Administracji. Uwielbia jogę i medytację. Fanka książek biograficznych, jazzu, z zamiłowania podróżniczka.

Beata Dziergwa_SayStop