Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Podcast – Pani Bożena Szubińska – Komandor

Zapraszamy Was na pierwszy z serii 12 podcastów realizowanych w ramach projektu „Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny”, w których wraz z zaproszonymi gośćmi będziemy rozmawiać o dyskryminacji w służbach mundurowych.

Gościem dzisiejszego odcinka będzie Pani Bożena Szubińska – Komandor w stanie spoczynku, jedna z pierwszych kobiet w wojsku, była Pełnomocniczka Ministerstwa Obrony Narodowej ds. wojskowej służby kobiet, aktywistka, mentorka oraz Przewodnicząca Rady Fundacji #SayStop. Wraz z Katarzyną Kozłowską – Prezeską Fundacji #SayStop przybliży problem dyskryminacji w rozmowie z Szymonem Glonkiem. Zapraszamy!