Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Podcast – Katarzyna Zboś

Zapraszamy Was na trzeci z serii 12 podcastów realizowanych w ramach projektu „Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny”, w których wraz z zaproszonymi gośćmi będziemy rozmawiać o dyskryminacji w służbach mundurowych.

Gościni piątego odcinka naszego podcastu to autorka części dotyczącej aspektów prawnych w publikacji Fundacji #Saystop “Mobbing, dyskryminacja w służbach mundurowych, jak pomóc sobie i innym krok, po kroku”.

Poznajcie Katarzynę Zboś – absolwentkę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Katarzyna to dyplomowana prawniczka i mediatorka, wpisana na listę stałych mediatorów sądowych. Zajmuje się rozwiązywaniem sporów cywilnych i konfliktów partnerskich za pomocą szeroko pojętych środków prawnych. To także wieloletnia pracowniczka Ministerstwa Obrony Narodowej. Prowadzi mediacje sądowe i pozasądowe. Wreszcie – to autorka bloga prawniczego dotyczącego metod rozwiązywania konfliktów.

O prawnym ujęciu dyskryminacji i mobbingu rozmawia z Szymonem Glonkiem. Zapraszamy Was do audycji. Pamiętajcie też, że nasz poradnik jest niezmiennie dostępny do darmowego pobrania tutaj: Poradnik walki z mobbingiem. Zapraszamy!