Informujemy, że Fundacja #SayStop kończy oficjalnie swoją działalność.
1 lipca 2023 roku rozpoczęłyśmy proces likwidacji Fundacji. Dotychczasowa siedziba naszej organizacji została zamknięta. Sprawozdania z ostatnich lat działaności znajdują się na stronie www.saystop.pl

Dziękujemy wszystkim osobom, które od początku naszego działania wspierały nas oraz naszą misję. Wierzymy, że niepożądane zachowania w służbach mundurowych takie jak mobbing, nadużycia władzy oraz brak wewnętrznego wsparcia będą coraz rzadsze, aby ostatecznie zniknąć. Wierzymy też, że świadomość osób w służbach mundurowych jest coraz większa.

Z tą nadzieją, zamykamy naszą działalność.

Fundatorki
Katarzyna Kozłowska
Joanna Jałocha

Podcast –  Inga Nowak – Dusza

Dziesiąty odcinek podcastu to spotkanie z Ingą Nowak – Duszą: psychoterapeutką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w swojej pracy. Z naszą gościnią rozmawiamy o roli psychologa w wojsku oraz różnych aspektach związanych z zadaniami, które przed nim stawia środowisko mundurowe. W rozmowie z Szymonem Glonkiem Inga opowiada o tym, jak wygląda proces rekrutacji psychologa, jak ważne jest właściwe dopasowanie profilu osób do pełnionych przez nie funkcji, jak istotne jest zaufanie w pracy psychologa, przybliży także proces diagnostyki osób w zakresie powierzenia broni. Dzieli się także swoimi doświadczeniami zawodowymi z pracy w służbach mundurowych. Koniecznie posłuchajcie naszej audycji. Zapraszamy.

Rozmawia Szymon Glonek.

Podcast w ramach realizowanego projektu “STOP dyskryminacji w służbach mundurowych”. Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.